Kółko transportowe, wsporcze, poliamid, śr. 100 mm, nośność 500 kg
nr art.: 101758
EAN: 4021885007423
173,00 zł bez VATu
212,79 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 116
Opis
- obudowy kół wykonane są z wytłoczek z ocynkowanej blachy stalowej
- koło jest przymocowane przy pomocy śruby z nakrętką
- łożysko wałeczkowe
- tarcza koła wykonana jest z białego poliamidu odpornego na uszkodzenia mechaniczne i na agresywne środki chemiczne
- bardzo niski opór przetaczania
- do pracy w temperaturach od -15°C do +80°C
- z mocowaniem na cztery śruby
Parametry
| materiał obręczy | poliamid |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105 x 75 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 138 x 109 mm |
| nośność | 500 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 45 mm |
| wys. montażowa | 148 mm |



