Kółko transportowe, skrętne, poliamid, śr. 125 mm, nośność 600 kg
nr art.: 101769
EAN: 4021885002671
157,00 zł bez VATu
193,11 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 116
Opis
- obudowy kół wykonane są z wytłoczek z ocynkowanej blachy stalowej
- koło jest przymocowane przy pomocy śruby z nakrętką
- łożysko wałeczkowe
- tarcza koła wykonana jest z białego poliamidu odpornego na uszkodzenia mechaniczne i na agresywne środki chemiczne
- bardzo niski opór przetaczania
- do pracy w temperaturach od -15°C do +80°C
- z mocowaniem na cztery śruby
- w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | poliamid |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105 x 75 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 138 x 110 mm |
| nośność | 600 kg |
| średnica koła | 125 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 45 mm |
| wys. montażowa | 180,5 mm |



