Nierdzewne kółko transportowe, wsporcze, poliamid, śr. 80 mm, nośność 100 kg
nr art.: 101783
EAN: 4021885021665
49,90 zł bez VATu
61,38 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 116
Opis
- obudowy kół wykonane są ze stali nierdzewnej – zalecana do przemysłu spożywczego
- koło jest przymocowane przy pomocy śruby z nakrętką
- z łożyskiem ślizgowym
- tarcza koła wykonana jest z białego poliamidu odpornego na uszkodzenia mechaniczne i na agresywne środki chemiczne
- bardzo niski opór przetaczania
- do pracy w temperaturach od -15°C do +80°C
- z mocowaniem na cztery śruby
Parametry
| materiał obręczy | poliamid |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 80 x 60 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 103 x 80 mm |
| nośność | 100 kg |
| średnica koła | 80 mm |
| średnica otworu | 8,5 mm |
| szerkość (bieżnik) | 30 mm |
| wys. montażowa | 108 mm |



