Nierdzewne kółko transportowe, skrętne, poliamid, śr. 200 mm, nośność 260 kg
nr art.: 101792
EAN: 4021885014582
225,00 zł bez VATu
276,75 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 116
Opis
- obudowy kół wykonane są ze stali nierdzewnej – zalecana do przemysłu spożywczego
- koło jest przymocowane przy pomocy śruby z nakrętką
- z łożyskiem ślizgowym
- tarcza koła wykonana jest z białego poliamidu odpornego na uszkodzenia mechaniczne i na agresywne środki chemiczne
- bardzo niski opór przetaczania
- do pracy w temperaturach od -15°C do +80°C
- z mocowaniem na cztery śruby
- w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | poliamid |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105 x 80 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 137 x 109 mm |
| nośność | 260 kg |
| średnica koła | 200 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 233 mm |



