Kółko transportowe, poliuretan, wsporcze, piasta z żeliwa, śr. 100 mm, nośność 295 kg
nr art.: 101815
EAN: 4021885080716
240,00 zł bez VATu
295,20 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 118
Opis
Obudowa kółek jest wyprodukowana ze spawanych elementów stalowych. Tarcze kółek wykonane są z odlewów stopowych i posiadają łożyska kulkowe.
Bieżnik jest z najwyższej jakości poliuretanu - twardość 95+/-3 Shore A.
Parametry
| materiał obręczy | poliuretan |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 80 x 60 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 100 x 85 mm |
| nośność | 295 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 38 mm |
| wys. montażowa | 150 mm |



