Kółko transportowe, poliuretan, skrętne, piasta z żeliwa, śr. 125 mm, nośność 550 kg
nr art.: 101823
EAN: 4021885080761
452,00 zł bez VATu
555,96 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 118
Opis
Obudowa kółek jest wyprodukowana ze spawanych elementów stalowych. Tarcze kółek wykonane są z odlewów stopowych i posiadają łożyska kulkowe.
Bieżnik jest z najwyższej jakości poliuretanu - twardość 95+/-3 Shore A.
W głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych.
Parametry
| materiał obręczy | poliuretan |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105x75/80 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 138 x 110 mm |
| nośność | 550 kg |
| średnica koła | 125 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 170 mm |



