Kółko transportowe, wsporcze, koło z białego tworzywa, śr. 85 mm, nośność 1200 kg
nr art.: 101833
EAN: 4021885083748
409,00 zł bez VATu
503,07 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 118
Opis
Obudowa kółek jest wyprodukowana ze spawanych elementów stalowych. Tarcze kółek wykonane są z odlewów stopowych i posiadają łożyska kulkowe.
Parametry
| materiał obręczy | poliamid |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 150 x 135 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 190 x 75 mm |
| nośność | 1200 kg |
| średnica koła | 85 mm |
| średnica otworu | 16 mm |
| szerkość (bieżnik) | 85 mm |
| wys. montażowa | 125 mm |



