Kółko transportowe, skrętne, koło z białego tworzywa, śr. 250 mm, nośność 1500 kg
nr art.: 101844
EAN: 4021885150570
596,00 zł bez VATu
733,08 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 118
Opis
Obudowa kółek jest wyprodukowana ze spawanych elementów stalowych. Tarcze kółek wykonane są z odlewów stopowych i posiadają łożyska kulkowe.
W głowicy obrotowej jest wieniec kuleczek łożyskowych.
Parametry
| materiał obręczy | poliamid |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105x75/80 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 138 x 110 mm |
| nośność | 1500 kg |
| średnica koła | 250 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 60 mm |
| wys. montażowa | 420 mm |





