Kółko transportowe, skrętne z hamulcem, koło z białego tworzywa, śr. 150 mm, nośność 800 kg
nr art.: 101847
EAN: 4021885072896
617,00 zł bez VATu
758,91 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 118
Opis
Obudowa kółek jest wyprodukowana ze spawanych elementów stalowych. Tarcze kółek wykonane są z odlewów stopowych i posiadają łożyska kulkowe.
Zestawy skrętne posiadają dwa hamulce: jazdy i skrętu, a w głowicy obrotowej jest wieniec kuleczek łożyskowych.
Parametry
| materiał obręczy | poliamid |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105x75/80 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 138 x 110 mm |
| nośność | 800 kg |
| średnica koła | 150 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 48 mm |
| wys. montażowa | 200 mm |



