Pneumatyczne kółko transportowe, wsporcze, czarna opona, śr. 200 mm, nośność 60 kg
nr art.: 101850
EAN: 4021885007683
92,50 zł bez VATu
113,78 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 119
Opis
- obudowa kółek wyprodukowana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- ocynkowana tarcza koła z łożyskiem wałeczkowym
- ogumienie pneumatyczne z podłużnym bieżnikiem w czarnym kolorze
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105 x 75 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 135 x 105 mm |
| nośność | 60 kg |
| średnica koła | 200 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 235 mm |



