Pneumatyczne kółko transportowe, wsporcze, czarna opona, śr. 260 mm, nośność 200 kg
nr art.: 101851
EAN: 4021885004903
160,00 zł bez VATu
196,80 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 119
Opis
- obudowa kółek wyprodukowana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- ocynkowana tarcza koła z łożyskiem wałeczkowym
- ogumienie pneumatyczne z podłużnym bieżnikiem w czarnym kolorze
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 190 x 75 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 230 x 125 mm |
| nośność | 200 kg |
| średnica koła | 260 mm |
| średnica otworu | 15 mm |
| szerkość (bieżnik) | 85 mm |
| wys. montażowa | 295 mm |



