Pneumatyczne kółko transportowe, skrętne, czarna opona, śr. 260 mm, nośność 200 kg
nr art.: 101854
EAN: 4021885004897
196,00 zł bez VATu
241,08 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 119
Opis
- obudowa kółek wyprodukowana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- ocynkowana tarcza koła z łożyskiem wałeczkowym
- ogumienie pneumatyczne z podłużnym bieżnikiem w czarnym kolorze
- w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 140 x 140 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 175 x 175 mm |
| nośność | 200 kg |
| średnica koła | 260 mm |
| średnica otworu | 15 mm |
| szerkość (bieżnik) | 85 mm |
| wys. montażowa | 295 mm |



