Pneumatyczne kółko transportowe, skrętne, czarna opona, śr. 400 mm, nośność 250 kg
nr art.: 101855
EAN: 4021885016364
992,00 zł bez VATu
1 220,16 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 119
Opis
- obudowa kółek wyprodukowana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- ocynkowana tarcza koła z łożyskiem wałeczkowym
- ogumienie pneumatyczne z podłużnym bieżnikiem w czarnym kolorze
- w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 125 x 125 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 150 x 150 mm |
| nośność | 250 kg |
| średnica koła | 400 mm |
| średnica otworu | 10 mm |
| szerkość (bieżnik) | 100 mm |
| wys. montażowa | 458 mm |



