rabat ilościowy
Dwukołowa taczka VARIOfit, stalowa, nośność 250 kg, łopata 400 x 150 mm, koła z oponami
nr art.: 101894
EAN: 4035694002609

438,00 zł bez VATu
538,74 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
394,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 72
Opis
- stabilna, zespawana konstrukcja z rurek stalowych
- łopata z blachy stalowej
- lakierowanych proszkowo, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- ergonomiczne uchwyty z ochroną przed zranieniem dłoni
- z wygiętymi poprzeczkami
- ogumienie pneumatyczne 260x85 mm
- felga stalowa z łożyskiem kulkowym i kołpakiem z tworzywa
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| łopata szer.×gł. | 400 × 150 mm |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | z oponami |
| ciężar | 13,5 kg |
| nośność | 250 kg |
| szerokość | 620 mm |
| wysokość | 1110 mm |









