Wózek VARIOfit na duże płyty, 2080 x 880 mm, jednostronny
nr art.: 102048
EAN: 4035694004788

4 732,00 zł bez VATu
5 820,36 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
4 258,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 65
Opis
Solidna rama i konstrukcja wsporników zespawanych ze wzmocnionych profilów stalowych, lakierowanych niebieską farbą proszkową RAL5010. Krawędzie nośne i przylegające z nalepionymi profilami gumowymi. Dwa kółka stałe i dwa kółka skrętne zochroną stóp oraz oraz z centralnym hamulcem EasySTOP z boku i z przodu wózka, na łożyskach rolkowych, obrzeża aluminiowe, obręcze z gumy elastycznej.
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 2080 x 880 mm |
| ciężar | 84 kg |
| nośność | 1200 kg |
| głębokośc ładunkowa | 430 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| wysokość całkowita | 1700 mm |
| wysokość ramy | 1300 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |



