Wózek VARIOfit na duże płyty, 1380 x 880 mm, dwustronny
nr art.: 102050
EAN: 4035694004795

4 081,00 zł bez VATu
5 019,63 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
3 672,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 65
Opis
Solidna rama i konstrukcja wsporników zespawanych ze wzmocnionych profilów stalowych, lakierowanych niebieską farbą proszkową RAL5010. Krawędzie nośne i przylegające z nalepionymi profilami gumowymi. Dwa kółka stałe i dwa kółka skrętne zochroną stóp oraz oraz z centralnym hamulcem EasySTOP z boku i z przodu wózka, na łożyskach rolkowych, obrzeża aluminiowe, obręcze z gumy elastycznej.
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1380 x 880 mm |
| ciężar | 76 kg |
| nośność | 1200 kg |
| głębokośc ładunkowa | 270 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| wysokość całkowita | 1700 mm |
| wysokość ramy | 1300 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |



