rabat ilościowy
Dostawiany wózek VARIOfit, półki stałe, wypełnienie półek z płyty MDF
nr art.: 102110
EAN: 4035694001053

1 030,00 zł bez VATu
1 266,90 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
927,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 59
Opis
- rama nośna zespawana ze stalowych profili i rurek, lakierowanych proszkową
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
wykonanie półek: metalowa rama w kształcie litery L z płytą MDF, okleina dekor bukowy
- krawędź o wysokości: 10 mm
- wysokość półek: 230 / 680 / 1175 mm
- prześwit: 425 / 470 mm
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 610 x 410 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| nośność | 200 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| długość zewnętrzna | 815 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 455 mm |
| wysokość całkowita | 1185 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |














