rabat ilościowy
Dostawiany wózek VARIOfit, półki stałe, z pojemnikami plastikowymi
nr art.: 102112
EAN: 4035694001077

999,00 zł bez VATu
1 228,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
899,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 59
Opis
- rama nośna zespawana ze stalowych profili i rurek, lakierowanych proszkową
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
wykonanie półek: ramy metalowe bez wypełnienia
- krawędź o wysokości: 22 mm
- z trzema pojemnikami plastikowymi, dł. x szer. x wys.: 600x400x220 mm
- wysokość półek: 220 / 670 / 1165 mm
- prześwit: 230 / 275 mm (bez pojemników: 425 / 470 mm)
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 610 x 410 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| nośność | 200 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| długość zewnętrzna | 815 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 455 mm |
| wysokość całkowita | 1385 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |












