rabat ilościowy
Platforma ruchoma VARIOfit z ramą 1000 x 700 mm
nr art.: 102131
EAN: 4035694004108

1 244,00 zł bez VATu
1 530,12 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 181,00 zł
dla 3 - 9 szt.
1 057,00 zł
dla 10 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- spawana konstrukcja stalowa, lakierowanych proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- panewka kulista, bez zabezpieczenia ryglowana
- powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z bukowym dekorem
- 2 koła stałe na feldze z tworzywa z precyzyjnym łożyskiem kulkowym
- obręcze kółek szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- platforma z ramą zabezpieczającą przed wysunięciem zawartości
- umożliwiająca 4-krotne ustawienie w stos, w nieobciążonym stanie
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 700 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| ciężar | 43 kg |
| nośność | 500 kg |
| średnica koła | 200 mm |
| wysokość podestu | 285 mm |
| wysokość ustawialna w stos | 550 mm |
| wysokość wewnętrzna | 290 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





