Skrzynka plastikowa Euro, pełne ścianki, kolor szary, 400 x 300 x 220 mm
nr art.: 102304
44,80 zł bez VATu
55,10 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 197 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 176
Opis
- modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach
- pełne ścianki boczne i uchwyty do podnoszenia na ściankach czołowych
- wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów
- dostarczane są w kolorze szarym
- dno pełne, gładkie
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| ciężar | 1,28 kg |
| pojemność | 20,5 l |
| długość wewnętrzna | 370 mm |
| długość zewnętrzna | 400 mm |
| szerokość wewnętrzna | 270 mm |
| szerokość zewnętrzna | 300 mm |
| wysokość wewnętrzna | 205 mm |
| wysokość zewnętrzna | 220 mm |






