Skrzynka plastikowa Euro, pełne ścianki, kolor szary, 600 x 400 x 75 mm
nr art.: 102307
40,90 zł bez VATu
50,31 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 176
Opis
- modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach
- pełne ścianki boczne i uchwyty do podnoszenia na ściankach czołowych
- wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów
- dostarczane są w kolorze szarym
- dno pełne, gładkie
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| ciężar | 0,89 kg |
| pojemność | 14,8 l |
| długość wewnętrzna | 570 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 370 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 70 mm |
| wysokość zewnętrzna | 75 mm |






