Skrzynka plastikowa Euro, pełne ścianki, kolor szary, 600 x 400 x 270 mm
nr art.: 102311
59,00 zł bez VATu
72,57 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 36 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 176
Opis
- modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach
- pełne ścianki boczne i uchwyty do podnoszenia na ściankach czołowych
- wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów
- dostarczane są w kolorze szarym
- dno pełne, gładkie
Płaskie dno pozwala na dobre przystosowanie się do ruchu na przenośnikach rolkowych oraz na regałach grawitacyjnych. Modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach. Nośność stosu wynosi nawet 500 kg. Otwory do podnoszenia na ściankach czołowych. Zostały wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów. Dostarczane są w kolorze szarym.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | otwarte |
| ciężar | 2,2 kg |
| pojemność | 56 l |
| długość wewnętrzna | 570 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 370 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 265 mm |
| wysokość zewnętrzna | 270 mm |






