Skrzynka plastikowa Euro, pełne ścianki, kolor szary, 600 x 800 x 120 mm
nr art.: 102314
120,00 zł bez VATu
147,60 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 28 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 176
Opis
- modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach
- pełne ścianki boczne i uchwyty do podnoszenia na ściankach czołowych
- wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów
- dostarczane są w kolorze szarym
- dno pełne, wzmocnione
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| ciężar | 3 kg |
| pojemność | 44,7 l |
| długość wewnętrzna | 760 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 560 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 105 mm |
| wysokość zewnętrzna | 120 mm |






