Skrzynka plastikowa Euro z pokrywą, kolor szary, 400 x 300 x 185 mm
nr art.: 102331
69,00 zł bez VATu
84,87 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 152 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 178
Opis
Płaskie dno pozwala na dobre przystosowanie się do ruchu na przenośnikach rolkowych oraz na regałach grawitacyjnych. Modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach. Zostały wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów. Dostarczane są w kolorze szarym. Przechylna pokrywa przymocowana na dwóch zawiasach i z prostym zamkiem zatrzaskowym.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| ciężar | 1,5 kg |
| pojemność | 15 l |
| długość wewnętrzna | 370 mm |
| długość zewnętrzna | 400 mm |
| szerokość wewnętrzna | 270 mm |
| szerokość zewnętrzna | 300 mm |
| wysokość wewnętrzna | 147 mm |
| wysokość zewnętrzna | 185 mm |




