Skrzynka plastikowa Euro z pokrywą, kolor szary, 600 x 400 x 90 mm
nr art.: 102347
81,50 zł bez VATu
100,25 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 56 szt.
Opis
Płaskie dno pozwala na dobre przystosowanie się do ruchu na przenośnikach rolkowych oraz na regałach grawitacyjnych. Modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach. Zostały wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów. Dostarczane są w kolorze szarym. Przechylna pokrywa przymocowana na dwóch zawiasach i z prostym zamkiem zatrzaskowym.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| pojemność | 15 l |
| długość wewnętrzna | 570 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 370 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość zewnętrzna | 90 mm |




