Skrzynka plastikowa Euro ażurowa, kolor szary, 600 x 400 x 75 mm
nr art.: 102373
38,90 zł bez VATu
47,85 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 93 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 183
Opis
Ażurowe dno i boczne ścianki umożliwiają samoczynną cyrkulację powietrza lub odprowadzenie niepożądanej cieczy. Dodatkowo ułożenie w stosie, pozwala na identyfikację, który pojemnik jest pusty, a który zawiera ładunek. Modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach. Otwory do podnoszenia na ściankach czołowych. Zostały wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów. Pod względem sanitarnym są bez zastrzeżeń, łatwe w myciu. Dostarczane są w kolorze szarym.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | otwarte |
| ciężar | 1,04 kg |
| długość wewnętrzna | 570 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 370 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 60 mm |
| wysokość zewnętrzna | 75 mm |




