Składana skrzyniopaleta z polietylenu, z bocznymi klapkami, 1200 x 1000 x 1000 mm, na nogach

Opis
Szeroki wybór pojemników paletowych w wersjach na nogach, płozach lub kółkach.
Skrzyniopalety są przeznaczone do magazynowania i transportu wyrobów luzem i zapakowanych. Ich zaletą są oszczędności miejsca podczas transportu i magazynowania po złożeniu, po złożeniu mają wysokość tylko 420 mm. Zostały wyprodukowane z wysokociśnieniowego polietylenu HD-PE, odpornego na uderzenia i warunki atmosferyczne. Ściany i dno pojemnika są pełne lub perforowane. Skrzyniopalety dostarczane są z czterema nogami lub na płozach do zastosowania na regałach paletowych. Skrzyniopalety bez kółek można ustawiać w stosach, także pojemniki z pokrywą. Standardowy kolor szary.
W kazdej ścianie bocznej jest przechylna klapka dla łatwiejszego dostępu do wnętrza pojemnika.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| podstawa | na nogach |
| wykonanie | pełne dno, boczne klapki |
| ciężar | 53 kg |
| nośność | 750 kg |
| nośność w stosie | 3750 kg |
| pojemność | 900 l |
| długość wewnętrzna | 1110 mm |
| długość zewnętrzna | 1200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 910 mm |
| szerokość zewnętrzna | 1000 mm |
| wysokość po złożeniu | 420 mm |
| wysokość wewnętrzna | 820 mm |
| wysokość zewnętrzna | 1000 mm |












