rabat ilościowy
Lekka paleta z tworzywa 800 x 600 mm, czarna, na nóżkach
nr art.: 102539
58,00 zł bez VATu
71,34 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
52,00 zł
dla 20 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 242 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 194
Opis
- wyprodukowane z wysokiej jakości regranulatu polietylenu (HD-PE-R) w kolorze czarnym
- na obrzeżach posiadają okrawędziowanie zapobiegające przypadkowemu zsunięciu się ładunku z palety
- puste palety na nóżkach dla zaoszczędzenia miejsca można układać w stosie
- dostarczane są na nóżkach i na płozach
- mały ciężar
- okrawędziowanie 7 mm
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | HD-PE-R regranulat polietylenowy, PE o wysokiej gęstości |
| powierzchnia | perforowana |
| wykonanie | na nogach |
| ciężar | 3 kg |
| nośność dynamiczna | 250 kg |
| nośność statyczna | 500 kg |
| nośność w regale | 0 kg |
| długość | 800 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość | 137 mm |








