rabat ilościowy
Lekka paleta z tworzywa 1200 x 800 mm, czarna, na nóżkach
nr art.: 102543
99,50 zł bez VATu
122,39 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
89,50 zł
dla 20 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 115 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 194
Opis
- wyprodukowane z wysokiej jakości regranulatu polietylenu (HD-PE-R) w kolorze czarnym
- na obrzeżach posiadają okrawędziowanie zapobiegające przypadkowemu zsunięciu się ładunku z palety
- puste palety na nóżkach dla zaoszczędzenia miejsca można układać w stosie
- dostarczane są na nóżkach i na płozach
- mały ciężar
- okrawędziowanie 7 mm
- nie nadają się do wysokiego składowania
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | HD-PE-R regranulat polietylenowy, PE o wysokiej gęstości |
| powierzchnia | perforowana |
| wykonanie | na nogach |
| ciężar | 5,2 kg |
| nośność dynamiczna | 1000 kg |
| nośność statyczna | 2000 kg |
| nośność w regale | 0 kg |
| długość | 1200 mm |
| szerokość | 800 mm |
| wysokość | 157 mm |








