rabat ilościowy
Uniwersalna paleta z tworzywa 1200 x 1000 mm, perforowana, czarna, na płozach
nr art.: 102548
257,00 zł bez VATu
316,11 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
244,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 18 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 194
Opis
- wyprodukowane z wysokiej jakości regranulatu polietylenu (HD-PE-R) w kolorze czarnym
- na obrzeżach posiadają okrawędziowanie zapobiegające przypadkowemu zsunięciu się ładunku z palety
- puste palety na nóżkach dla zaoszczędzenia miejsca można układać w stosie
- dostarczane są na nóżkach i na płozach
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | HD-PE-R regranulat polietylenowy, PE o wysokiej gęstości |
| powierzchnia | perforowana |
| wykonanie | na płozach |
| ciężar | 13 kg |
| nośność dynamiczna | 1000 kg |
| nośność statyczna | 3000 kg |
| nośność w regale | 0 kg |
| długość | 1200 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 160 mm |








