Wózek warsztatowy VARIOfit, górny uchwyt, powierzchnia 985 x 590 mm, 1 szafka, 4 szuflady


Opis
- rama podstawy spawana z innowacyjnego profilu stalowego i rury, malowana proszkowo
- górna powierzchnia ładunkowa z płyty MDF ze wzorem, osadzona na kątowniku stalowym, wysokość krawędzi 15 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Wyposażenie wózka:
1x szafka metalowa z szufladami i zamkiem centralnym
- szuflady na rolkach wysuwane do 80% o nośności 25 kg
- 3x szuflada (szer. × gł. × wys.): 390×535×95 i 1x szuflada 390×535×155 mm
1x szafka metalowa z drzwiczkami i dwoma półkami
- wymiary wewnętrzne szafy (szer. × gł. × wys.) 470×575×575 mm
- półki o nośności 30 kg
- drzwiczki zamykane na zamek cylindryczny
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| materiał obręczy | szara guma |
| powierzchnia do pracy | 985 x 590 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość | 1125 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość | 625 mm |
| wysokość całkowita | 1010 mm |
| ilość szafek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 4 szt. |












