rabat ilościowy
Wózek warsztatowy VARIOfit, boczny uchwyt, powierzchnia 1125 x 630 mm z ramą, 1 półka, 4 zásuvky
nr art.: 102617
EAN: 4035694001268

3 190,00 zł bez VATu
3 923,70 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 871,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 343
Opis
- rama podstawy spawana z innowacyjnego profilu stalowego i rury, malowana proszkowo
- górna powierzchnia ładunkowa, płyta ze sklejki ze wzorem, obramowanie z 3 stron o wysokości 80 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Wyposażenie wózka:
1x półka otwarta (szer. × gł.) 490×590 i dolna 495×605 mm ze wzorem, osodzona w kątowniku stalowym, wysokość krawędzi 15 mm
1x szafka metalowa z szufladami i zamkiem centralnym
- szuflady na rolkach wysuwane do 80% o nośności 25 kg
- 3x szuflada (szer. × gł. × wys.): 390×535×95 i 1x szuflada 390×535×155 mm
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| materiał obręczy | szara guma |
| powierzchnia do pracy | 1125 x 630 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| nośność | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość | 1220 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość | 640 mm |
| wysokość całkowita | 955 mm |
| ilość szafek | 0 szt. |
| ilość szuflad | 4 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ilość szafek
ilość szuflad
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
102616
1 szt.
0 szt.
2 333,00 zł
na zamówienie (10 dni)
102618
1 szt.
4 szt.
3 730,00 zł
na zamówienie (10 dni)








