rabat ilościowy
Wózek warsztatowy VARIOfit, boczny uchwyt, powierzchnia 1060 x 600 mm, nośność 500 kg, 1 szafka
nr art.: 102619
EAN: 4035694001237

1 925,00 zł bez VATu
2 367,75 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 732,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 343
Opis
- rama podstawy spawana z innowacyjnego profilu stalowego i rury, malowana proszkowo
- górna powierzchnia ładunkowa z płyty MDF ze wzorem, zlicowana z ramą
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Wyposażenie wózka:
1x dolna półka (szer. × gł.) 505×600 mm z okleiną buk, płyta zlicowna z ramą
1x szafka metalowa z drzwiczkami i dwoma półkami
- wymiary wewnętrzne szafy (szer. × gł. × wys.) 470×575×575 mm
- półki o nośności 30 kg
- drzwiczki zamykane na zamek cylindryczny
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| materiał obręczy | szara guma |
| powierzchnia do pracy | 1060 x 600 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 200 kg |
| długość | 1190 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość całkowita | 930 mm |
| ilość szafek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 0 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ilość szafek
ilość szuflad
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
102620
0 szt.
4 szt.
2 571,00 zł
na zamówienie (10 dni)
102622
0 szt.
8 szt.
4 122,00 zł
na zamówienie (10 dni)
102621
1 szt.
4 szt.
3 628,00 zł
na zamówienie (10 dni)











