Spożywcza skrzynka plastikowa E-2, pełne ścianki, z polietylenu, 600 x 400 x 200 mm, kolor czerwony
nr art.: 102673
34,70 zł bez VATu
42,68 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 47 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 182
Opis
Pojemniki standardowe stosowane są w przemyśle mięsnym. Pojemniki są wykonane ze spełniającego wymagania higieny polietylenu HDPE, odpornego na temperaturę w przedziale od -30°C do +60°C. Dostępne w kolorze czerwonym RAL2002.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| materiał konstrukcyjny | polietylen |
| uchwyty | otwarte |
| ciężar | 2 kg |
| nośność | 40 kg |
| nośność w stosie | 500 kg |
| pojemność | 40 l |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość zewnętrzna | 200 mm |




