Biurko w kształcie 'L', nogi okrągłe, chromowane, kolor jasnoszary, lewe, szer. 1800 x 1600 mm
nr art.: 102702

1 961,00 zł bez VATu
2 412,03 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 553
Opis
Blat roboczy o gr. 25 mm z wysokiej jakości płyty wiórowej z podwójną powłoką z melaminy. Płyty wykończone są na brzegach taśmami, które chronią przed mechanicznymi uszkodzeniami.
Nogi wykonane są jako okrągły profil (4 nogi) śr.50 mm.
Projekt gratis – nasz przeszkolony personel na Państwa prośbę wykona projekt nowego biura. Od Państwa potrzebować będziemy jedynie dokładny szkic pomieszczenia (rzut powierzchni łącznie z otworami drzwi oraz okiennymi) i wzajemna konsultacja projektu.
Parametry
| kolor | szary, jasny ![]() |
| kolor podstawy | lśniąco chromowany ![]() |
| kształt | "L", lewe |
| głębokość | 800 mm |
| głębokość krótszej strony | 600 mm |
| szerokość | 1800 mm |
| szerokość krótszej strony | 1600 mm |
| wysokość | 740 mm |





















