Biurko w kształcie 'L', nogi kwadratowe, matowe, kolor orzech, prawe, szer. 1800 x 1600 mm
nr art.: 102833

1 704,00 zł bez VATu
2 095,92 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 551
Opis
Blat roboczy o gr. 25 mm z wysokiej jakości płyty wiórowej z podwójną powłoką z melaminy. Płyty wykończone są na brzegach taśmami, które chronią przed mechanicznymi uszkodzeniami.
Nogi wykonane są jako kwadratowy profil (4 nogi) 50×50 mm.
Projekt gratis – nasz przeszkolony personel na Państwa prośbę wykona projekt nowego biura. Od Państwa potrzebować będziemy jedynie dokładny szkic pomieszczenia (rzut powierzchni łącznie z otworami drzwi oraz okiennymi) i wzajemna konsultacja projektu.
Parametry
| kolor | orzech ![]() |
| kolor podstawy | srebrny matowy RAL9006 ![]() |
| kształt | "L", prawe |
| głębokość | 800 mm |
| głębokość krótszej strony | 600 mm |
| szerokość | 1800 mm |
| szerokość krótszej strony | 1600 mm |
| wysokość | 740 mm |





















