Składany, magazynowy kontener na kółkach Corletta STANDARD, dł.x gł. x wys.: 2500 x 1150 x 1800 mm

Opis
- przeznaczone przede wszystkim do transportu wewnątrz przedsiębiorstw i magazynowania
- potrójnie ustawiane w stos
Składana konstrukcja nośna z 1“ rurek stalowych umożliwia potrójne ustawianie boksów w stosie. Przechylna rama dna wykonana jest z czworobocznego profilu stalowego o wysokiej nośności oraz gładkiej płyty wiórowej. Ściany boczne z kratą drucianą, kształt butelkowy.
Stalowa konstrukcja lakierowana jest w kolorze niebieskim RAL5012. Cztery kółka są prowadzące, dodatkowo jedno z blokadą.
Złożenie boksów i ułożenie jednego na drugim umożliwia zaoszczędzenie nawet 75% miejsca koniecznego do magazynowania niezłożonych boksów.
- składany
- na ścianie tylnej pionowe płaskowniki
- przygotowane do zamontowania dyszla
- zaczep dyszla
- sztaplownik
- płyta wiórowa 16 mm
- koła obrotowe z polipropylenu o śr. 100 mm
- blokada kierunku
- powierzchnia użytkowa dł.× szer.: 2380×1100 mm
- wysokość: 1610 mm
Parametry
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 2500 x 1100 |
| wielkość siatki | 530 x 260 mm |
| ciężar | 104 kg |
| nośność | 600 kg |
| nośność w stosie | 600 kg |
| obciążenie podłogi | 600 kg |
| długość zewnętrzna | 2500 mm |
| wysokość podestu | 190 mm |
| wysokość podjazdowa | 150 mm |
| wysokość zewnętrzna | 1800 mm |
| zewnętrzna głębokość | 1150 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
| ustawialność w stos | 3 szt. |
Video
bez VATu



















