Składany, magazynowy kontener na kółkach Corletta UNIVERSAL, dł.x gł.x wys.: 1200 x 1150 x 1850 mm

Opis
- przeznaczone przede wszystkim do transportu ładunków na samochodach ciężarowych
- potrójnie ustawiane w stos
Składana konstrukcja nośna z 1“ rurek stalowych umożliwia potrójne ustawianie boksów w stosie. Przechylna rama dna wykonana jest z czworobocznego profilu stalowego o wysokiej nośności oraz gładkiej płyty wiórowej.
Ściany boczne z kratą drucianą i dużymi otworami. Na ścianach czołowych nośne rurki poziome na wysokości 480 i 990 mm. Stalowa konstrukcja lakierowana jest w kolorze niebieskim RAL5012. Cztery kółka są prowadzące, dodatkowo jedno z blokadą.
Złożenie boksów i ułożenie jednego na drugim umożliwia zaoszczędzenie nawet 75% miejsca koniecznego do magazynowania niezłożonych boksów.
- składany
- do transportu samochodami ciężarowymi, równa rama podstawy
- przygotowane do zamontowania dyszla
- zaczep dyszla
- ceownik ze zintegrowanym sztaplownikiem
- płyta wiórowa 16 mm
- automatyczna blokada podłogi
- poliamidowe koła obrotowe o śr. 125 mm
- blokada kierunku
- powierzchnia użytkowa dł.× szer.: 1120×1100 mm
- wysokość: 1615 mm
Parametry
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 1100 |
| wielkość siatki | 500 x 260 mm |
| ciężar | 88 kg |
| nośność | 800 kg |
| nośność w stosie | 1000 kg |
| obciążenie podłogi | 800 kg |
| długość zewnętrzna | 1200 mm |
| wysokość podestu | 250 mm |
| wysokość podjazdowa | 170 mm |
| wysokość zewnętrzna | 1850 mm |
| zewnętrzna głębokość | 1150 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
| ustawialność w stos | 3 szt. |





















