Spawana szafa szatniowa na cokole, 2 x 400 mm, kolor drzwi szary RAL7035, standardowe otwory wentylacyjne


Opis
Spawana konstrukcja z wysokiej jakości blachy.
Drzwi w centralnej części posiadają wzmocnienie, które zabezpiecza przed włamaniem. Szafy posiadają ramkę na tabliczkę informacyjną o wymiarach 80 × 35 mm. Drzwi są przymocowane do zewnętrznych zawiasów umożliwiających otwieranie o 180°. Standardowo drzwi są wyposażone w żaluzję wentylacyjną w dolnej i górnej części. Jednopunktowe zamknięcie z zamkiem bębenkowym, dwa klucze.
Wykończenie powierzchni wykonane farbą proszkową, powierzchnia gładka, łatwa do utrzymania czystości, trwały kolor. Szafy - korpus jest koloru szarego RAL7035, a drzwi są różnokolorowe.
Wyposażenie wewnętrzne każdej szafy – półka, drążek na wieszaki i 3 plastikowe przesuwane wieszaki.
Szafa z cokołem o wysokości 120 mm.
Szafka jest przedzielona ścianką działową dla oddzielenia odzieży brudnej od czystej.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 155 mm |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 800 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1850 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |
















