rabat ilościowy
Spawana szafa szatniowa na cokole, 2 x 300 mm, kolor drzwi niebieski RAL5012, standardowe otwory wentylacyjne
nr art.: 103778

1 030,00 zł bez VATu
1 266,90 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
927,00 zł
dla 5 - 19 szt.
875,00 zł
dla 20 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 410
Opis
Spawana konstrukcja z wysokiej jakości blachy.
Drzwi w centralnej części posiadają wzmocnienie, które zabezpiecza przed włamaniem. Szafy posiadają ramkę na tabliczkę informacyjną o wymiarach 80 × 35 mm. Drzwi są przymocowane do zewnętrznych zawiasów umożliwiających otwieranie o 180°. Standardowo drzwi są wyposażone w żaluzję wentylacyjną w dolnej i górnej części. Jednopunktowe zamknięcie z zamkiem bębenkowym, dwa klucze.
Wykończenie powierzchni wykonane farbą proszkową, powierzchnia gładka, łatwa do utrzymania czystości, trwały kolor. Szafy - korpus jest koloru szarego RAL7035, a drzwi są różnokolorowe.
Wyposażenie wewnętrzne każdej szafy – półka, drążek na wieszaki i 3 plastikowe przesuwane wieszaki.
Szafa z cokołem o wysokości 120 mm.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 155 mm |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 600 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1850 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa




















