Spawana szafa szatniowa z ławką, 3 x 300 mm, kolor drzwi żółty RAL1023, standardowe otwory wentylacyjne


Opis
Spawana konstrukcja z wysokiej jakości blachy.
Drzwi w centralnej części posiadają wzmocnienie, które zabezpiecza przed włamaniem. Szafy posiadają ramkę na tabliczkę informacyjną o wymiarach 80 × 35 mm. Drzwi są przymocowane do zewnętrznych zawiasów umożliwiających otwieranie o 180°. Standardowo drzwi są wyposażone w żaluzję wentylacyjną w dolnej i górnej części. Jednopunktowe zamknięcie z zamkiem bębenkowym, dwa klucze.
Wykończenie powierzchni wykonane farbą proszkową, powierzchnia gładka, łatwa do utrzymania czystości, trwały kolor. Szafy - korpus jest koloru szarego RAL7035, a drzwi są różnokolorowe.
Wyposażenie wewnętrzne każdej szafy – półka, drążek na wieszaki i 3 plastikowe przesuwane wieszaki.
Szafa na ławce, nogi są wyposażone w plastikowe ślizgacze, powierzchnia siedziska pokryta jest płytą z laminatu z krawędzią z ABS.
Parametry
| kolor drzwi | żółty RAL1023 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | na ławce |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 900 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 2085 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |










