Spawana szafa szatniowa, dzielona, 2 schowki, szer. 300 mm, kolor drzwi niebieski RAL5012, standardowe otwory wentylacyjne
nr art.: 104057

834,00 zł bez VATu
1 025,82 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
750,00 zł
dla 5 - 19 szt.
708,00 zł
dla 20 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (26 dni)
Opis
Konstrukcja spawana z wysokiej jakości zabezpieczonej blachy z cokołem o wysokości 120 mm.
Szafki pomalowane lakierem proszkowym: korpus koloru szarego i różnokolorowe drzwiczki. Powierzchnia gładka i łatwa w utrzymaniu czystości, trwały lakier.
Drzwi w centralnej części posiadają wzmocnienie, które zwiększa ich odporność na włamania oraz ramkę na tabliczkę informacyjną o wymiarach 80 × 35 mm.
Drzwi przymocowane są do zewnętrznych zawiasów umożliwiających otwarcie do 180°. Perforacja drzwiczek – otwory wentylacyjne w dolnej i górnej części szafki.
Jednopunktowe zamknięcie przy użyciu zamka bębenkowego, standardowo z dwoma kluczami.
Wyposażenie wewnętrzne – każdy schowek posiada drążek, trzy plastikowe wieszaki.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 120 mm |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 300 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1850 mm |
| ilość kolumn | 1 szt. |
| ilość schowków | 2 szt. |
| ilość schowków w słupie | 2 szt. |





