Spawana szafa szatniowa ze schowkami, 3 x 5 schowków, szer. 900 mm, kolor drzwi niebieski RAL5012
nr art.: 104108

Cena podstawowa
2 505,00 zł
promocja
1 935,00 zł bez VATu
promocja
2 380,05 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 416
Opis
Konstrukcja spawana z wysokiej jakości zabezpieczonej blachy z cokołem o wysokości 120 mm.
Szafki pomalowane lakierem proszkowym: korpus koloru szarego i różnokolorowe drzwiczki. Powierzchnia gładka i łatwa w utrzymaniu czystości, trwały lakier.
Wnętrze każdego schowka nie posiada wyposażenia. Gładkie ścianki, łatwe do utrzymania czystości.
Drzwiczki poszczególnych schowków zamocowane są na zawiasach umożliwiających otwarcie o 110° oraz ramkę na tabliczkę informacyjną o wymiarach 80 × 35 mm.
Jednopunktowe zamknięcie przy użyciu zamka bębenkowego, standardowo z dwoma kluczami.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 120 mm |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 900 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1850 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków | 15 szt. |
| ilość schowków w słupie | 5 szt. |





