Spawana szafa szatniowa wąska na nóżkach, 2 x 250 mm, kolor drzwi szary RAL7035
nr art.: 104139

1 047,00 zł bez VATu
1 287,81 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
942,00 zł
dla 5 - 19 szt.
889,00 zł
dla 20 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (26 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 412
Opis
Spawana konstrukcja z wysokiej jakości zabezpieczonej blachy. Pomalowane lakierem proszkowym: korpus w kolorze szarym RAL7035, a drzwi są różnokolorowe. Powierzchnia gładka i łatwa w utrzymaniu czystości, trwały lakier.
Drzwi posiadają wzmocnienie, które zwiększa odporność na włamania oraz ramkę na tabliczkę informacyjną o wymiarach 80 × 35 mm. Drzwi są przymocowane do wewnętrznych zawiasów, kąt otwarcia drzwi około 110°. Perforacja drzwi – otwory wentylacyjne w dolnej i górnej części.
Zamknięcie za pomocą zamka bębenkowego z jedną rozworą, standardowo dwa klucze.
Wnętrze każdej szafy jest wyposażone w: półkę, drążek na wieszaki i przesuwne wieszaki.
Szafa na nóżkach o wysokości 120 mm i grubość blachy 1,5 mm
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | na nogach |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 500 mm |
| szerokość przedziału | 250 mm |
| wysokość | 1850 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |





