Szafa szatniowa ze stali nierdzewnej, 1 x 300 mm, z nóżkami, zamek trzypunktowy
nr art.: 104560

2 205,00 zł bez VATu
2 712,15 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 984,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 416
Opis
- do pomieszczeń o wysokich wymogach sanitarnych
Szafa spawana jest z uszlachetnionej stali nierdzewnej. Wyposażenie wewnętrzne – półka i drążek plastikowy na wieszaki z 3 haczykami.
Standardowo z trzypunktowym zamkiem z wkładką cylindryczną.
Parametry
| kolor drzwi | blacha nierdzewna ![]() |
| kolor korpusu | blacha nierdzewna ![]() |
| materiał | stal nierdzewna |
| podstawa | na nogach |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 490 mm |
| szerokość całkowita | 300 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1940 mm |
| ilość kolumn | 1 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
szerokość całkowita
ilość kolumn
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
104996
600 mm
2 szt.
3 424,00 zł
na zamówienie (29 dni)
105005
900 mm
3 szt.
4 709,00 zł
na zamówienie (29 dni)
105019
1200 mm
4 szt.
6 786,00 zł
na zamówienie (29 dni)








