rabat ilościowy
Szafa metalowa z przesuwanymi drzwiami, wys. x szer. x gł.: 1990 x 1000 x 435 mm, kolor niebieski RAL5010 / niebieski RAL5010
nr art.: 104584

2 573,00 zł bez VATu
3 164,79 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 315,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 568
Opis
Stabilna spawana konstrukcja z blachy stalowej o grubości 1,0 mm
- głębokość użytkowa jest o 100 mm mniejsza od zewnętrznej głębokości szafy
- cała konstrukcja lakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym
Drzwi osadzone na łożyskach kulkowych, gumowe ograniczniki zapewniające lekki i cichy ruch
- mają chromowaną klamrę i zamek cylindryczny
Półki o nośności 60 kg można dowolnie przestawiać w odstępie co 25 mm
- dostosowane do przechowywania teczek wiszących
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5010 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5010 ![]() |
| konstrukcja drzwi | przesuwane |
| ciężar | 108 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 60 kg |
| głębokość | 435 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 1990 mm |
| ilość półek | 4 szt. |

















