rabat ilościowy
Szafa metalowa z drzwiami dwuskrzydłowymi, wys. x szer. x gł.: 1040 x 800 x 435 mm, kolor korpusu czarny RAL9005/ drzwi czarne RAL9005
nr art.: 104612

1 057,00 zł bez VATu
1 300,11 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
999,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 566
Opis
- korpus szafy wykonany jest z blachy stalowej o grubości 0,6 – 0,8 mm
- cała konstrukcja lakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym
- drzwi skrzydłowe osadzone na zawiasach wewnętrznych i zamykane na zamek zasuwany z wkładką cylindryczną
- kąt otwarcia drzwi 180°
- półki o nośności 40 kg, które można dowolnie przestawiać w odstępie, co 25 mm
Nasza propozycja: Szafę można wyposażyć w półki wysuwane, szuflady, ramy wiszące.
Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży, chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.
Parametry
| kolor drzwi | czarny RAL9005 ![]() |
| kolor korpusu | czarny RAL9005 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| ciężar | 33 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 40 kg |
| głębokość | 435 mm |
| szerokość | 800 mm |
| wysokość | 1040 mm |
| ilość półek | 2 szt. |










