rabat ilościowy
Szafa z szufladami na wykresy, 5 szuflad, format A1, kolor szary RAL7035
nr art.: 104630

2 131,00 zł bez VATu
2 621,13 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 024,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 575
Opis
Szafy rysunkowe do poziomego przechowywania rysunków i dokumentów.
- wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej malowanej proszkowo
- szuflady na teleskopowych prowadnicach kulkowych z wysuwem 600 mm tj. 94% dla szuflad formatu A1 lub 68% dla formatu A0
- wysokość szuflad 47 mm, nośność 40 kg
- pałąk dociskujący na zawiasach z przodu wewnątrz szuflad zapobiega uszkodzeniu rysunków i dokumentacji podczas otwierania/zamykania szuflad
- szafy wyposażone są w zamek centralny
Szaf standardowe nie można układać jedna na drugiej.
Można go używać wyłącznie samodzielnie, umieścić na cokole lub na wzmocnionej szafce tego samego formatu, nie można na niej postawić kolejnej szafki.
Za dopłatą szafkę można doposażyć w cokół, patrz Akcesoria.
Parametry
| format | A1 |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 73 kg |
| głębokość | 670 mm |
| głębokość szuflady | 636 mm |
| szerokość | 970 mm |
| szerokość szuflady | 894 mm |
| wysokość | 420 mm |
| ilość szuflad | 5 szt. |
















