rabat ilościowy
Szafa metalowa z drzwiami dwuskrzydłowymi, wys. x szer. x gł.: 1040 x 1200 x 435 mm, kolor korpusu niebieski RAL5010 / drzwi niebieskie RAL5010
nr art.: 104745

1 232,00 zł bez VATu
1 515,36 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 170,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 566
Opis
- korpus szafy wykonany jest z blachy stalowej o grubości 0,6 – 0,8 mm
- cała konstrukcja lakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym
- drzwi skrzydłowe osadzone na zawiasach wewnętrznych i zamykane na zamek zasuwany z wkładką cylindryczną
- kąt otwarcia drzwi 180°
- półki o nośności 40 kg, które można dowolnie przestawiać w odstępie, co 25 mm
Nasza propozycja: Szafę można wyposażyć w półki wysuwane, szuflady, ramy wiszące.
Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży, chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5010 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5010 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| ciężar | 44 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 40 kg |
| głębokość | 435 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 1040 mm |
| ilość półek | 2 szt. |










