Szafa z kartoteką na dokumenty formatu A5, 20 szuflad, wys. x szer. x gł.: 1350 x 1122 x 590 mm, kolor szary RAL7035
nr art.: 104859

6 839,00 zł bez VATu
8 411,97 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (38 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 578
Opis
- stalowa konstrukcja spawana w kolorze jasnoszarym RAL7035
- w górnej części z 20 szufladami formatu A5 poprzecznie, głębokość wewnętrzna szuflad to 530 mm
- szuflady na prowadnicach teleskopowych z pełnym wysuwem o nośności 40 kg
- szuflady są przystosowane do zastosowania poprzecznych blaszek oddzielających (2 szt. na szufladę w wyposażeniu podstawowym)
- zamek centralny do wszystkich szuflad
- szafa ma w dolnej części przestrzeń do przechowywania różnych przedmiotów i dokumentów (wysokość 350 mm) z drzwiami żaluzjowymi
Parametry
| format | A5 |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 590 mm |
| szerokość | 1122 mm |
| wysokość | 1350 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 1 szt. |
| ilość szuflad | 20 szt. |








